28.05.2026
Ďalší krásny úspech našich žiačok…
28.05.2026 nás naše štyri žiačky reprezentovali v diecéznom kole speváckej súťaže “Spievajme Pánovi” v Novej Bani.
V 1. karegórii získala Radka Balážová (3. roč.) 3.miesto a v 2. kategórii zahviezdila jej sestra Hanka Balážová (5. roč.), ktorá si vyspievala 1. miesto.
K peknému umeleckému zážitku prispeli aj Natália Vodnáková a Karolína Boháčová, ktoré s nimi tvorili spevácku skupinku.
Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu.