Chata pod Ostrovicou, Kľak
Na konci školského roka sa deviataci vybrali na chatu do obce Kľak, aby spolu strávili posledné spoločné chvíle pred ukončením základnej školy. Počasie im prialo – dni boli slnečné a veľmi horúce, takže o dobrú náladu nebola núdza.
Najväčším lákadlom bol bazén, v ktorom sa žiaci mohli príjemne osviežiť. Kúpanie, hry vo vode a spoločná zábava prinášali množstvo smiechu a nezabudnuteľných zážitkov. Okrem toho si užívali čas so spolužiakmi, rozprávali sa, spomínali na spoločné školské roky a vytvárali si posledné spoločné spomienky ako trieda.
Výlet sa niesol v priateľskej a uvoľnenej atmosfére. Pre deviatakov bol krásnou bodkou za deviatimi rokmi strávenými na základnej škole a príležitosťou naplno si vychutnať posledné dni v kolektíve, ktorý sa po prázdninách vydá rôznymi smermi.
Pri tejto príležitosti im ďakujeme za všetky spoločné chvíle, úspechy i zážitky, ktoré sme spolu počas rokov prežili. Prajeme im veľa šťastia, zdravia, odvahy a úspechov na ich ďalšej životnej ceste. Nech sa im darí plniť si sny, nachádzať správne rozhodnutia a nech si zo školských rokov odnesú krásne spomienky i priateľstvá na celý život. 🍀😊